Modern alt yapısı ve uzman kadrosuyla müşteri odaklı çalışan Tekrot Rot Balans Servisi, marka bağımsız tüm araçlara kaporta, fırın boya, mekanik, oto elektrik, rot-balans konularında hizmet vermektedir. Kaliteyi ve dürüstlüğü bir yaşam felsefesi olarak kendine ilke edinen Tekrot Rot Balans Servisi, kurulduğu günden bu güne müşterilerine en iyi hizmeti eksiksiz sunmuş, bakım öncesi ve bakım sonrası hizmetlerde de sınır olmadığını müşterilerine kanıtlamayı başarmıştır. Yılların bize verdiği bilgi birikimi ve edindiğimiz deneyimler sayesinde ürettiğimiz yüksek kalitedeki hizmetleri, sahip olduğumuz profesyonel kadro sayesinde öne çıkararak müşterilerimize anında ve mükemmel çözümler sunuyoruz.

Bu başarının sürekli olmasını sağlayan yönetici ve çalışanlarımızla birlikte daha uzun yıllar sizlere hizmet vermekten gurur duyacağız. 

 

 

 

 


VİZYONUMUZ
Yenilikçiliği, sürekli gelişimi ve değişimi ilke edinmiş yapısıyla; çevresine güven veren öncü bir hizmet şirketi olmak. Müşterilerimize en rahat ve güvenilir servis olduğu inancını vermek, hizmet doğrultusunda yenilikçilik, insana saygı, çevreye saygı, mevcut çalışma şartlarını, hizmetlerimizi ve kalitemizi sürekli geliştirmektir.

 

 

 

 

 MİSYONUMUZ
Tekrot Rot Balans Servisi otomotiv sektöründe; Müşteri odaklılık prensibi üzerine çalışan, Sektörünü iyi tanıyan, Paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen,Yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan,Güvenilir, otomotiv değer zincirinin, her alanında verimli ve karlı hizmet vermeyi hedefleyen bir özel servistir.